Zamknij

Już dziś wieczorem odbędzie się XII Gala MMA w Łomży

09:29, 07.02.2020 | 4lomza.pl
Skomentuj
REKLAMA

W Galerii Veneda odbyła się oficjalna ceremonia ważenia i prezentacji zawodników, którzy w piątek wieczorem w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży będą walczyć Gala Babilon MMA. Na „promocję logotypu”, „usługę reklamową” i „umowę sponsorską” z kasy miasta Łomża i kasy dwóch miejskich spółek MPEC i MPWiK wydano niemal równe 100 tysięcy złotych.

Będzie to 12 Gala Babilon MMA. Miłośnicy sportów walki zobaczą dziesięć pojedynków, przy czym trzy pierwsze będą półzawodowe. W dwóch z nich zmierzą się reprezentanci łomżyńskich klubów Krystian Nosek z Fight Club Łomża, który zmierzy się z Mateuszem Kubłem z Ostrołękę), oraz Patryk Wieryszko z Black Horse MMA Łomża z Krystianem Głażewskim (Białystok). Swój zawodowy debiut w zawodowych walkach MMA zaliczy natomiast Piotr Arnista. 22-letni łomżanin zmierzy się z Piotrem Markowski.  Walki semi-pro zakontraktowane są na 3 rundy po 3 minuty, a walki zawodowe na 3 rundy po 5 minut. Wyjątkiem będzie walka wieczoru o pas mistrza federacji Babilon MMA w kategorii średniej. Zmierzą się w niej Paweł „Plastinho” Pawlak i Adrian „Ares” Bełeszyński. Ich walka  w ośmiokątnym ringu zwanym „oktagonem” została zakontraktowana na 5 rund po 5 minut.  

Prezentację i ważenie zawodników poprowadził Krzysztof Skrzypek, który jutro ma także zapowiadać ich walki. Ważenie nadzorował Piotr Jarosz, który będzie sędzią głównym podczas wszystkich pojedynków. Transmisję w piątkowej gali MMA w Łomży przeprowadzi Polsat Sport Extra. Wejściówki na galę są jeszcze dostępne - kosztują od 120 zł do 280 zł.

(4lomza.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz