Zamknij

MKS RUCH ma nowego trenera

11:56, 03.07.2019 | MKS RUCH
Skomentuj
fot. jagiellonia.net
REKLAMA

Zarząd MKS Ruch informuje, że od 1 lipca 2019 roku funkcję pierwszego trenera zespołu seniorów będzie pełnił Dariusz Jurczak. Nowy trener współpracować będzie w naszym klubie z Grzegorzem Jóźwiakiem (II trener) i Danielem Iwanowski (trener bramkarzy).

Pochodzący z Białegostoku szkoleniowiec w przeszłości jako piłkarz reprezentował barwy m.in.: Jagiellonii Białystok, ŁKS Łomża, KP Wasilków, Warmii Grajewo, MKS Mielnik i Supraślanki Supraśl.
Dariusz Jurczak w swojej karierze trenerskiej związany był do tej pory z Jagiellonią Białystok. Najpierw prowadził drużyny młodzieżowe, a następnie zajmował się przygotowaniem fizycznym zawodników oraz pełnił funkcję II trenera. Współpracował m.in.: z Adamem Nawałką, Ryszardem Tarasiewiczem, Czesławem Michniewiczem, Tomaszem Hajto, Piotrem Stokowcem, Michałem Probierzem, a ostatnio z Ireneuszem Mamrotem. Swoją pracę w Jagiellonii zakończył w styczniu tego roku.
Witamy Dariusza Jurczaka w naszym klubie i mamy nadzieję, że jego doświadczenie jako piłkarza, a przede wszystkim jako trenera przełoży się na bardzo dobre wyniki w III – ligowych zmaganiach, które zaczynają się w pierwszy weekend sierpnia 2019 r.
Nowy szkoleniowiec poinformował, że pierwszy trening zespołu seniorów odbędzie się 8 lipca (poniedziałek) 2019 r. o godzinie 18.00 na naszym stadionie.

(MKS RUCH )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz