Zamknij

MKS RUCH zagra z Polonią o zwycięstwo

10:55, 08.05.2019 | M.D.
REKLAMA
Skomentuj
foto: MKS RUCH

Bez bramek zakończyło się niedzielne (28 kwietnia)  spotkanie zespołów  MKS Ruch - Polonia Warszawa w ramach 24 kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I.

Polonia zajmuje w tabeli 8 miejsce z dorobkiem 35 punktów. Strzeliła 38 bramek, straciła 28. Odniosła do tej pory 11 zwycięstw, 2 razy zremisowała i poniosła 9 porażek. W ostatnim meczu ligowym uległa na własnym boisku liderowi rozgrywek Sokołowi Aleksandrów Łódzki 0 – 1 ( 0 – 1).

Trenerem zespołu gości jest Krzysztof Chrobak. W kadrze drużyny znajdują się bardzo doświadczeni zawodnicy, mający na koncie występy w wyższych klasach rozgrywkowych. Są to min.:  Krystian Pieczara ( w obecnym sezonie strzelił już 22 bramki), Cezary Sauczek, Grzegorz Wojdyga, Bartosz Wiśniewski, Krystian Przyborowski, Piotr Maślanka.

MKS Ruch z Polonią grał w 7 kolejce spotkań, odnosząc na wyjeździe  zwycięstwo 3 – 2 ( 1 – 0). Bramki dla nas strzelali: Mateusz  Zambrowski, Karol Janik i Przemysław Olesiński.

Nasza drużyna po zwycięstwie w Radomiu z Bronią 2 – 1 ( 0 – 1) zajmuje  15 miejsce z dorobkiem 24 punktów. Stosunek bramek 31 – 55.

(M.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone