MKS Ruch zremisował w Puławach

22:17, 10.02.2019 | M.D.
Skomentuj
MKS RUCH

W drugim meczu sparingowym podczas przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo III ligi, gr. I, MKS Ruch zremisował w Puławach z tamtejszą Wisłą 1- 1. Na bardzo dobrze przygotowanym boisku MOSiR w Puławach, liczni jak na mecz sparingowy kibice zobaczyli spotkanie w którym nie brakowało walki, zaciętości i spięć boiskowych. Obaj trenerzy w tym meczu testowali zawodników pod kątem zbliżającego się sezonu.

W pierwszej połowie meczu zgromadzeni kibice zobaczyli jedną bramkę, którą po składnej akcji naszej drużyny zakończył celnym strzałem w długi róg testowany pomocnik. Gospodarze mogli wyrównać pod koniec I połowy, ale strzał głową Jakuba Poznańskiego trafił w poprzeczkę.
W drugiej połowie w obu drużynach pojawiło się na placu boju wielu zmienników. W 49 minucie gospodarze wykorzystując błędy naszego zespołu doprowadzili do remisu. Z bliskiej odległości strzałem nogą Kamila Dobreńko pokonał Łukasz Kacprzyki. Pod koniec spotkania dogodnej sytuacji dla naszej drużyny nie wykorzystał Przemysław Olesiński, którego strzał trafił w poprzeczkę.

info/foto: MKS RUCH