Zamknij

Międzynarodowy turniej U16 na boisku w Wysokiem Mazowieckiem

20:16, 08.02.2019 | M.D.
REKLAMA
Skomentuj
foto: Podlaski ZPN

Podlaski ZPN na swoim fanpage poinformował, że reprezentacje U16 z Kolumbii, Grecji, Turcji oraz Polski przyjadą rozegrać międzynarodowe mecze piłki nożnej na boiskach w Wysokiem Mazowieckiem, Zambrowie i Łomży

 To niezwykłe wyróżnienie, bo mecze z drużynami spoza Europy w młodzieżowej konfrontacji są niezwykle rzadkie. Organizację międzynarodowego turnieju przyznał nam Polski Związek Piłki Nożnej (uchwała z dnia 28.01.2019 r.). Mecze zaplanowano w dniach 31 marzec- 05 kwiecień 2019 r. na boiskach w Łomży, Zambrowie oraz Wysokiem Mazowieckiem. Prezes Podlaskiego ZPN Sławomir Kopczewski wraz z trenerem koordynatorem Bogusławem Nosem oraz Hubertem Siejewiczem, odwiedzili gospodarzy poszczególnych Miast z propozycją współorganizacji turnieju. Mając na uwadze doskonałe relacje pomiędzy Prezesem Związku a prezydentem i dwoma burmistrzami, propozycja goszczenia i organizacji meczów w tych miastach spotkała się z ich doskonałym odzewem.

Tym samym pozostaje tylko czekać na przełom marca i kwietnia, by obejrzeć w akcji najlepszych piłkarzy do lat 16 w swoich krajach. O szczegółach turnieju, w tym terminarzu, będziemy informować na bieżąco.

(M.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone