Zamknij

Najważniejsze problemy rolnictwa na posiedzeniu Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej

13:06, 10.09.2018 | N.C.
REKLAMA
Skomentuj
fot. pixabay

Już 17 września odbędzie się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej, na której omówione zostaną najbardziej palące problemy polskiego rolnictwa - sytuacja suszowa, mleczna oraz związana z ASF. 

Posiedzenie odbędzie się 17 września o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem (ul. Ludowa 15a). Z posiadanych przez nas informacji wynika, że na posiedzenie zaproszone są najważniejsze władze polskiego rolnictwa, m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jan Krzysztof Ardanowski, przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a także poseł na sejm RP, Jacek Bogucki.

W programie obrad znalazły się punkty, dotyczące sytuacji i problemów, powstałych na skutek suszy, restrukturyzacji zadłużenia podmiotów prowadzących gospodarstwa rolne, aktualnej sytuacji z występowaniem ASF w Polsce oraz sytuacji w sektorze mlecznym. 

Na posiedzeniu będzie można dowiedzieć się m.in. o szczegółach i zasadach udzielania rolnikom pomocy suszowej i w związku z ASF.

(N.C.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone