Zamknij

Łapy. Prezes Spółdzielni Mleczarskiej uhonorowany

14:28, 27.09.2019 | Urząd Marszałkowski
REKLAMA
Skomentuj
fot: Małgorzata Sawicka/UMWP

Antoni Żdanuk, Prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Łapach, otrzymał Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju mleczarstwa w regionie. Na odbywającej się w piątek (27 września br.) sesji Rady Miejskiej w Łapach odznakę wręczyli Marek Malinowski, członek zarządu Województwa Podlaskiego wraz z Aleksandrą Szczudło, Wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Jestem przekonany, że odznaka trafia w dobre ręce. Pan Antoni Żdanuk jako prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Łapach przeprowadził ją przez proces transformacji, inwestując rozważnie. Nie trzeba dodatkowo podkreślać jak ważny jest ten zakład dla miasta i regionu – zaznaczył Marek Malinowski.

Antoni Żdanuk dziękując za wyróżnienie Zarządowi Województwa Podlaskiego, jak i wnioskodawcy –  burmistrzowi Łap Krzysztofowi Gołaszewskiemu, przyznał, że przez minione lata w rozwój łapskiego zakładu włożono dużo pracy.

Przez 26 lat pracy w Łapach dużo udało się zrobić, ale mimo wszystko jeszcze dużo pracy przed nami – dodał skromnie.

Prezesowi Żdanukowi gratulował m.in. Krzysztof Gołaszewski, burmistrz Łap, który komplementował pracę całego zakładu.

Produkty naszej Spółdzielni Mleczarskiej były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane, dlatego bardzo dziękuję Panu Prezesowi za czynny udział w rozwoju naszego miasta oraz regionu – mówił włodarz miasta.

Antoni Żdanuk jest prezesem Spółdzielni Mleczarskiej w Łapach od 1993 r. Nie ustaje w trudnym procesie modernizacji zakładu, który sukcesywnie rozwija dokonując wielu nakładów inwestycyjnych. Spółdzielnia mleczarska w Łapach jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Przyznanie Odznaki jest formą podziękowania za zaangażowanie i odniesione sukcesy w rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich województwa podlaskiego.

(Urząd Marszałkowski )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

goscgosc

2 0

A co robi tam Szczudło ta to na siłę włazi wszędzie 09:06, 30.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone