Zamknij

Superwiktoria dla Mlekovity

08:58, 30.10.2018 | N.C.
REKLAMA
Skomentuj

Mlekovita została uhonorowana prestiżową statuetką SUPERWIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firmy. To cenne wyróżnienie otrzymują firmy, które mają znaczący wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczne statuetki zostały wręczone w trakcie Wielkiej Gali, która miała miejsce w dniu 27 października br. w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE.

Kapituła ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodziła osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. XXI edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców była znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Konkurs kierowany był do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie.

Otrzymanie prestiżowej nagrody SUPERWIKTORII stanowi potwierdzenie pozycji firmy na gospodarczej mapie Polski jako lidera branży, największej grupy mleczarskiej, największego producenta i eksportera produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyraz uznania dla aktywnych działań firmy, które przyczyniają się nie tylko do wzrostu całej Grupy MLEKOVITA, ale również do wzrostu gospodarczego.

(N.C.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone