Zamknij

Umowa z wykonawcą drogi od ul. Warszawskiej do ul. Podlaskiej podpisana

14:51, 06.08.2020 | UM Wysokie Mazowieckie
Skomentuj
REKLAMA

6 sierpnia 2020r. Burmistrz Miasta Jarosław Siekierko podpisał umowę z wykonawcą - firmą Strabag Sp. z o.o, którą reprezentował Dyrektor Tomasz Łochnicki, na realizację inwestycji: ,,Budowa drogi od ul. Warszawskiej do ul. Podlaskiej w Wysokiem Mazowieckiem wraz z infrastrukturą techniczną?.

Umowa na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego podpisana została z Panem Marcinem Korcz. Zakres inwestycji obejmuje budowę drogi 1,1 km o szerokości jezdni 7m, chodniki, ścieżkę rowerową, przebudowę przepustu i skrzyżowania z drogą krajową nr 66, kanalizację sanitarną, deszczową, oświetlenie uliczne, wodociąg, kanał technologiczny. Koszt inwestycji wynosi 9.223.862,71 zł brutto, z czego samorząd uzyskał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych ponad 4 mln zł. Okres realizacji inwestycji to sierpień 2020 ? październik 2022r. Jest to I etap budowy ciągu dróg od zachodniej części miasta, którego celem jest wyprowadzenie ruchu, zwłaszcza ciężkiego na obrzeża miasta.

Obecnie przygotowywany jest wniosek o dofinansowanie II etapu - od ulicy Podlaskiej do ul. Ludowej. W perspektywie najbliższych lat planowana jest budowa III etapu ? od ul. Ludowej do ul. Aleja Niepodległości i wyprowadzenie ruchu na drogę krajową 66.

(UM Wysokie Mazowieckie )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MazurMazur

4 0

Tak będą robić po kawałku. W rezultacie więcej pieniędzy pójdzie jak by było projektuj i buduj jednocześnie :-( 15:36, 06.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

beka z typabeka z typa

0 0

Nie polecam "firmy" kurierskiej "dpd", ponieważ jeden z ich pracowników jest chamski przez telefon i w rzeczywistości, jest niskiego wzrostu i ma czarne włosy, możliwe jest uszkodzenie przez niego przesyłki, jeździ volkswagenem transporterem o rejestracji: bi 462ap 14:40, 12.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz