Zamknij

O bezpieczeństwie z harcerzami

09:26, 14.07.2020 | KPP Wysokie Mazowieckie
Skomentuj
REKLAMA

Kontynuując działania na rzecz bezpiecznego wypoczynku w okresie letnim przedstawiciele wysokomazowieckiej Policji odwiedzili harcerzy " Leśna Gwardia" wyjeżdżających na obóz letni do Michałowa.

Policjanci wraz z profilaktyk Wydziału Prewencji w ramach programu „Wakacyjne Pogotowie Bezpieczeństwa”, przeprowadzili spotkanie profilaktyczne. Przedstawiciele wysokomazowieckiej Policji odwiedzili harcerzy wyjeżdżających na  obóz letni do Michałowa. Rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o szeroko rozumianym bezpieczeństwie podczas wakacji. Jednocześnie zwrócili uwagę na zagrożenia, jakie są charakterystyczne dla letniego, beztroskiego wypoczynku. Mundurowa w głównej mierze poruszyła temat bezpiecznego zachowania na strzeżonych kąpieliskach, przestrzegając jednocześnie przed kąpielą na tak zwanych "dzikich kąpieliskach".

Profilaktyk zachęcała dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – filmowy pn. „Artystyczny przeWODNIK” w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, a także w zawodach „Wirtualny bieg po bezpieczne wakacje” organizowanego w ramach wojewódzkiego programu „Mam wybór...wybieram rozsądek”.

(KPP Wysokie Mazowieckie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz