Zamknij

Rusza nabór uczniów do Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wysokiem Mazowieckiem

15:31, 19.05.2020 | kurierwysmaz.pl
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem ogłasza nabór uczniów do Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia na kolejny rok szkolny.

Szkoła jest placówką publiczną zatem nauka w niej odbywa się nieodpłatnie. Szkoła kształci uzdolnioną artystycznie młodzież i dzieci następujących specjalnościach:

- akordeon
- flet poprzeczny
- fortepian
- gitara
- klarnet
- saksofon
- skrzypce
- trąbka
- puzon

Nauka odbywa się w dwóch cyklach kształcenia:

- w cyklu sześcioletnim – do którego przyjmowani są kandydaci w wieku 6-10 lat.
- w cyklu czteroletnim – do którego przyjmowani są kandydaci w wieku 8-16 lat

Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom kształcenia. Nauczycielami szkoły są absolwenci akademii i uniwersytetów muzycznych. Oprócz nauki gry na wybranym instrumencie realizują jeszcze przedmioty ogólnomuzyczne takie jak kształcenie słuchu, audycje muzyki, rytmika. Mogą brać udział w zajęciach chóru i zespołu instrumentalnego. Nasi uczniowie mają możliwość brania udziału w konkursach, festiwalach muzycznych na terytorium kraju i zagranicą, uczestniczą również w wycieczkach na koncerty do filharmonii i opery.

Serdecznie zapraszamy do zapisania się w szeregi naszych uczniów. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną - wypełnione i podpisane wnioski (skany lub zdjęcia)  należy wysyłać na adres [email protected] do 30 maja b.r., pozostałe dokumenty mogą być dołączone w późniejszym czasie do rozpoczęcia zajęć we wrześniu.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie szkoły http://gimwm.psis.edu.pl/ w zakładce szkoła muzyczna/rekrutacja lub pod numerem telefonu 86 275 2657. Serdecznie zapraszamy również do śledzenia

(kurierwysmaz.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz