Zamknij

Odszedł na wieczną służbę...

11:35, 29.11.2019 | KPP w Wysokiem Mazowieckiem
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj zmarł oddany służbie Policjant aspirant sztabowy Janusz Moczulski z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Odchodząc za wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników wysokomazowieckiej jednostki składa Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem podinspektor Marek Palecki.

Aspirant Sztabowy Janusz Moczulski służył w Policji przez 19 lat. Od 2015 roku związany był z Zespołem Dyżurnych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Przez ten czas dał się poznać jako wzorowy, odpowiedzialny i sumienny Policjant.

Janusz miał niespełna 49 lat. Był oddanym służbie policjantem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i życzliwości. Zawsze pogodny i uśmiechnięty, nigdy nikomu nie odmawiał pomocy...

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, policjanci i pracownicy wysokomazowieckiej komendy składają szczere wyrazy współczucia i łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

SylwiaSylwia

2 0

Wspaniały człowiek, miły, koleżeński, zawsze służył pomocą ? 23:18, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kedarkedar

0 0

Zal, młody człowiek, wyrazy współczucia dla rodziny. 10:09, 02.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz