Zamknij

Szczątkowe wyniki wyborów do Sejmu RP. Głosy oddane na kandydatów.

07:59, 14.10.2019 | kurierwysmaz.pl
REKLAMA
Skomentuj

Prezentujemy szczątkowe wyniki wyborów do Sejmu RP, kandydatów poszczególnych partii w naszym województwie:

Dane na godzinę 8.00

PIS

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów

1 PIONTKOWSKI Dariusz 49 615
2 ZIELIŃSKI Jarosław 11 125
3 PASZKOWSKI Bohdan Józef 3 241
4 GWIAZDOWSKI Kazimierz 2 596
5 ŻALEK Jacek 8 589
6 BASZKO Mieczysław Kazimierz 5 966
7 KOŁAKOWSKI Lech Antoni 480
8 KRYNICKA Bernadeta 1 035
9 WNOROWSKI Henryk Jan 6 250
10 ANDRUSZKIEWICZ Adam 17 844
11 MUZYK Agnieszka Barbara 954
12 SIEKIERKO Łukasz 1 505
13 CZEPE Roman 4 550
14 MODZELEWSKI Piotr 468
15 MADRAS Tomasz Stefan 1 443
16 JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta 2 339
17 PUCZYŁOWSKA Elżbieta 258
18 KUCHAREWICZ Grzegorz 510
19 SUPIŃSKI Rafał 2 656
20 BIAŁY Alicja 1 556
21 MIODUSZEWSKI Andrzej 650
22 NIENAŁTOWSKA Bożena 372
23 DZIATKOWSKI Marek 76
24 ŁUKASZEWICZ Henryk 329
25 BUJNO Bożena Teresa 898
26 ZDUŃCZYK Agnieszka 244
27 WASILEWSKA Izabela 445
28 SZCZUDŁO Aleksandra 6 050
Razem 132 044

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1 TYSZKIEWICZ Robert 4 271
2 TRUSKOLASKI Krzysztof 9 498
3 KAMIŃSKA Bożena 657
4 BORYSEWICZ Maciej Andrzej 82
5 CZYKWIN Eugeniusz 6 964
6 DEN Jolanta 2 749
7 BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz 223
8 CIEŚLIK Leszek Stanisław 45
9 ŁAWROWSKA Joanna Dorota 124
10 NOWAK Tadeusz Zenon 69
11 ZWOLIŃSKA Bożena Teresa 1 335
12 PIORUNEK Jacek 76
13 GUTOWSKI Mateusz Damian 219
14 RAŚ Andrzej 300
15 ROSZKOWSKA Halina 40
16 ŻERO Franciszek Krzysztof 102
17 DOLIWA Stanisław Adam 29
18 SASINOWSKA Dorota 32
19 KARASZEWSKA Katarzyna 36
20 SAMUL Marek 20
21 PYRKO Paulina 65
22 TALKOWSKI Bronisław 34
23 SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta 49
24 TARGOŃSKI Łukasz 69
25 ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja 23
26 KARCZEWSKA Wioletta Maria 41
27 MALINOWSKA Beata 76
28 CIMOSZEWICZ Tomasz 2 053
Razem 29 281

PSL

1 KRAJEWSKI Stefan 1 992
2 LECH Mirosław 1 650
3 GROCHOWSKI Wojciech 269
4 LESZCZYŃSKI Jerzy 1 459
5 CIEŚLUKOWSKI Cezary 129
6 ZAWISTOWSKA Agnieszka 363
7 KULIKOWSKA Ewa 369
8 PŁOŃSKA Wiesława Bożenna 183
9 KRZYŻANOWSKA Bożena 420
10 DYJUK Bogdan 43
11 RAFAŁOWSKI Krzysztof 53
12 BOBEL Maciej 400
13 MAGNUSZEWSKI Marian 329
14 KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew 151
15 JAKUBIAK Ewa 130
16 SZCZYGIELSKA Agnieszka 60
17 NOWAK Magdalena 111
18 ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta 113
19 SAWICKI Sławomir 127
20 CHOŁKO Tadeusz 24
21 JAKACKI Tomasz 20
22 JĘDZUL Joanna 33
23 KAŹMIERCZAK Małgorzata 77
24 ZARZECKI Michał 47
25 KARCZEWSKA Małgorzata 219
26 RYKOWSKI Grzegorz 32
27 PRZYBYLAK Irena Zofia 22
28 JANOWSKI Mikołaj 1 031
Razem 20 090

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1 KRUTUL Paweł 3 072
2 KUSZNIERUK Piotr 2 691
3 ROSIŃSKA Katarzyna Ewa 1 228
4 PROKOPIUK Seweryn 539
5 MAŃCZUK Tomasz 198
6 BOROWIK Janusz 413
7 REMBISZEWSKA Justyna 214
8 MURAWKO Elżbieta 121
9 ARASIMOWICZ Renata 62
10 CZERNIAWSKA Izabela Teresa 81
11 DEONIZIAK Joanna Grażyna 300
12 POPŁAWSKI Jakub 148
13 BIRGIEL Marcin 48
14 MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda 148
15 ŚNIADACH Mieczysław 29
16 JANOSZKA Grzegorz Jan 37
17 SKOWROŃSKI Adrian 63
18 MIRONOWICZ Mikołaj 361
19 ARTYSIEWICZ Michalina Daria 53
20 ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia 86
21 KRAWCZYK Anna Małgorzata 43
22 JANICKI Dariusz Jerzy 36
23 OSIEJEWSKI Jakub 13
24 WYSOCKA Kamila Maria 75
25 JASIONEK Anna 32
26 DROBEK Grzegorz 21
27 SIELAWA Magdalena 70
28 KORONKIEWICZ Wojciech Janusz 2 029
Razem 12 211

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1 WINNICKI Robert Artur 4 998
2 KIEŁCZEWSKI Adam 244
3 KRASOWSKI Krzysztof 411
4 NICEWICZ Stanisław 151
5 MAJEWSKA Barbara 203
6 JABŁOŃSKI Krzysztof 215
7 GONTARSKA Marzanna 121
8 BIELAWSKI Wiesław Henryk 71
9 DANILUK Jolanta 182
10 KOŁOSOWSKA Katarzyna 74
11 DZIEDZIC Zenon 57
12 PROKOPOWICZ Paweł 91
13 KOŁAKOWSKI Adam 90
14 ZAJKO Katarzyna 123
15 ROKICKI Mariusz 68
16 IWANOWSKA Adrianna 50
17 WAIS Michał Eugeniusz 30
18 GRABOWSKA Monika 75
19 SADOWSKI Jakub Andrzej 108
20 BARANOWSKI Hubert 77
21 PRZANOWSKA Izabela 49
22 LEWONIEWSKI Marcin 48
23 PROKOPOWICZ Anna Katarzyna 51
24 KARWOWSKI Łukasz 53
25 JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz 29
26 KOSSAKOWSKI Mariusz 95
27 ZABOROWSKA Karina 38
28 STYPKA Maciej 200
Razem 8 002

 

(kurierwysmaz.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

WyborcaWyborca

8 3

Gratulacje powiecie. Teraz rolnicy mogą spokojnie likwidować gospodarstwa... 08:17, 14.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rysiu MłodszyRysiu Młodszy

4 2

Gospodarstwa jak gospodarstwa... Jaki znamienity fachowiec będzie teraz dyrektorował "naszej" morskiej energetyce wiatrowej? :((((( 08:39, 14.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone