Zamknij

Ranking Liceów i Techników 2019

14:09, 11.01.2019 | M.D.
REKLAMA
Skomentuj

Ranking „Perspektyw” to najbardziej prestiżowe zestawienie polskich szkół ponadgimnazjalnych. Podczas oceny brane były pod uwagę sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a w przypadku techników również wyniki egzaminu zawodowego.

W tegorocznym rankingu liceów, LO im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem zajęło 617 pozycję w kraju i 18 w województwie podlaskim. II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku sklasyfikowane zostało na 1 miejscu w naszym województwie.  

W kategorii techników za najlepszą szkołę w województwie podlaskim oraz czternastą w kraju uznane zostało Technikum w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie. Na 13 miejscu w województwie i 494 w kraju uplasowało się Technikum w ZSOiZ im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu. 23 pozycję w województwie zajęło Technikum w ZS Zawodowych im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, a na 25 miejscu w województwie znalazło się Technikum im. Armii Krajowej w CKZ w Wysokiem Mazowieckiem.

(M.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone