Zamknij
REKLAMA

UWAGA !!!!! Zaginął 27 sierpnia w Osipy Kolonia k. Wysokiego Mazowieckiego. Piesek ma mikroczip, samiec 6 lat. Mógł wybiec do głównej drogi w kierunku Zambrowa -Wysokiego Mazowieckiego - Białegostoku Piesek jest nieufny do obcych, nie idzie na ręce - raczej oddala się lub szczeka na obcych zatem mógł zostać zabrany do przejeżdzajacego samochodu. "GWARANTUJEMY WYSOKĄ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ DLA ZNALAZCY, A TAKŻE ANONIMOWOŚĆ I NAGRODĘ DLA KOGOŚ, KTO WIE GDZIE JEST NASZ PIESEK." Z wszelkimi informacjami proszę dzwonić do właścicieli: 575 100 618

Poszukuję szczeniaka kilku miesięcznego owczarka niemieckiego koniecznie suczki. Może ktoś w okolicy ma do oddania. Za wszelkie informacje dziękuję.

Nie masz jak się dostać na imprezę? wrócić z imprezy? a może jesteś z ekipą w domu i skończył wam się alkohol i nie macie kierowcy? odezwij się w komentarzu a na pewno się dogadamy

Gdzie można się wybrać wieczorem z koleżanką żeby pogadać zjeść coś dobrego a na deser -moze ciacho??

On. Pozdrawiam dziewczynę przez którą w piątek włączył się alarm w Staszicu ,byłaś ubrana w białą koszulę i granatowe spodnie. Jeśli to czytasz odezwij się chłopak w czarnej bluzie ????????

Ona15 popisze z jakimś chłopakiem 16-18 lat z którym będzie można się spotkać porozmawiać który nie będzie robił sobie beki jeśli chcesz się poznać napisz komentarz podkreślam 16-18 lat nie więcej ❤️????????

Ona Pozdrawiam Patryka L.

Witam moze znajdzie sie samotna 50 letnia kobieta ktora zechce popisac z mlodszym zapraszam na poczte [email protected]

Znaleziono dowod rejestracyjny skody. Wiecej informacji w wiadomosci prywatnej

Rozkrecam nową działalność i ciekawi mnie czego brakuje w sklepach w Wysokiem Mazowieckiem i w Czyzewie?może odzież ciążowa i fajnie modne ubrania XXI?

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone