Zamknij

Specjalista żywienia człowieka/ Stażysta lub Młodszy asystent

Nr oferty: StPr/18/0879Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1 Maja 9, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Praca biurowa oraz w terenie polegająca na wykonywaniu czynności kontrolnych w nadzorowanych obiektach, pobierania probek do badań laboratoryjnych. Przygotowywanie decycji, postanowień i innych czynno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office. System wynagradzania: miesięczne oraz premia regulaminowa, dodatek specjalny, dodatek stażowy ( wymaga 5 lat pracy). Stanowisko Młodszego asystenta
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wysokiem Mazowieckiem
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 1 Maja 9, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Zofia Sokolik
      Numer telefonu: 86 275 25 85, 86 275 25 91
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Telefoniczne prezentowanie ofert firmy-pozyskiwanie kontrahentów-sprzedaż usług-obsługa klienta
      StPr/18/0881
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2018
      wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

      Monitoring stron www-współtworzenie baz danych serwisu-pozyskiwanie informacji z zakresu Zamówień Publicznych-dodawania i obrabianie ogłoszeń
      StPr/18/0882
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 300 PLN

      Praca biurowa oraz w terenie polegająca na wykonywaniu czynności kontrolnych w nadzorowanych obiektach, pobierania probek do badań laboratoryjnych. Przygotowywanie decycji, postanowień i innych czynno
      StPr/18/0879
      data rozpoczęcia pracy od 17.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Obsługa gości
      StPr/18/0876
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Praca w piekarni
      StPr/18/0872
      data rozpoczęcia pracy od 04.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      obsługa klientów
      StPr/18/0861
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018

      wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu informatycznego, sporządzanie deklaracji podatkowych, obsługa programu Płatnik
      StPr/18/0857
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2018
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzedawca
      StPr/18/0859
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018

      telefoniczne prezentowanie oferty firmy, pozyskiwanie kontrahentow, sprzedaż usług, obsługa klienta
      StPr/18/0845
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Sprzedawca, obsługa klientów w sklepie
      StPr/18/0839
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 100,1 PLN