Zamknij

Sprzedawca w sklepie spożywczym

Nr oferty: StPr/18/0839Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ludowa 69, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Sprzedawca, obsługa klientów w sklepie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100,1 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Mariusz Zgierun Zakład Handlowo-Usługowo Produkcyjny " ZGIERUN"
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 1 Maja 2F, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Zgierun
    Numer telefonu: 604912705
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Telefoniczne prezentowanie ofert firmy-pozyskiwanie kontrahentów-sprzedaż usług-obsługa klienta
    StPr/18/0881
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2018
    wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

    Monitoring stron www-współtworzenie baz danych serwisu-pozyskiwanie informacji z zakresu Zamówień Publicznych-dodawania i obrabianie ogłoszeń
    StPr/18/0882
    wynagrodzenie od 2 100 - 2 300 PLN

    Praca biurowa oraz w terenie polegająca na wykonywaniu czynności kontrolnych w nadzorowanych obiektach, pobierania probek do badań laboratoryjnych. Przygotowywanie decycji, postanowień i innych czynno
    StPr/18/0879
    data rozpoczęcia pracy od 17.12.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Obsługa gości
    StPr/18/0876
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Praca w piekarni
    StPr/18/0872
    data rozpoczęcia pracy od 04.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    obsługa klientów
    StPr/18/0861
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018

    wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu informatycznego, sporządzanie deklaracji podatkowych, obsługa programu Płatnik
    StPr/18/0857
    data rozpoczęcia pracy od 22.10.2018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Sprzedawca
    StPr/18/0859
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018

    telefoniczne prezentowanie oferty firmy, pozyskiwanie kontrahentow, sprzedaż usług, obsługa klienta
    StPr/18/0845
    data rozpoczęcia pracy od 26.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Sprzedawca, obsługa klientów w sklepie
    StPr/18/0839
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 100,1 PLN