Zamknij

Pracownik biurowy

Nr oferty: StPr/18/0810Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: pracownik biurowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, możliwość przyuczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GAMA GROUP SZEPIETOWSCY SPÓŁKA JAWNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlas
      Osoba do kontaktu: Krystyna Szepietowska
      Numer telefonu: 509196888
      E-mail: kadry@euromilk.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV drogą e-mail kadry@euromilk.pl
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Serwis i naprawa maszyn rolniczych
      StPr/18/0820
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Montażysta świetlików dachowych
      StPr/18/0821

      pracownik biurowy
      StPr/18/0810
      data rozpoczęcia pracy od 14.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      pomoc w księgowości, obsługa programów
      StPr/18/0804
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Sprzedawca w branży mięsnej
      StPr/18/0807

      Praca w magazynie/ sklepie, układanie towarów na paletach