Zamknij

Kierowca autobusu

Nr oferty: StPr/18/0757Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ogrodowa 3, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Przewóz rzeczy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. D
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: przewóz rzeczy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA SPÓŁKA AKCYJNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bohaterów Monte Cassino 8, 15-873 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaski
      Osoba do kontaktu: Andrzej Żabiński
      Numer telefonu: 606997345
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub osobisty
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Serwis i naprawa maszyn rolniczych
      StPr/18/0820
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Montażysta świetlików dachowych
      StPr/18/0821

      pracownik biurowy
      StPr/18/0810
      data rozpoczęcia pracy od 14.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      pomoc w księgowości, obsługa programów
      StPr/18/0804
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Sprzedawca w branży mięsnej
      StPr/18/0807

      Praca w magazynie/ sklepie, układanie towarów na paletach
      StPr/18/0798