Zamknij

Porażka MKS Ruchu Wysokie Mazowieckie z Bronią Radom

12:41, 06.09.2018 | N.C.
Skomentuj

W środowym spotkaniu III ligi zawodnicy Ruchu Wysokie Mazowieckie przegrali na własnym boisku z Bronią Radom 1:5.

To nie był dobry dzień dla gospodarzy, którzy do meczu podchodzili jako faworyci. Spotkanie rozpoczęło się od dwóch bramek gości w 14. i 30. minucie i chociaż zawodnicy Ruchu w 33' obniżyli prowadzenie gości do 1:2, to do końca meczu nie potrafili już poprawić swojego wyniku. Sytuacji nie poprawiło zagranie Gromka ręką w polu karnym, za co gościom został podyktowany rzut karny.

Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania. Do bramki w drużynie Broni Radom trafiali: Więcek 14', 30', 45' z karnego, Paterek 36', 44'

Zdobywcą jedynego gola dla gospodarzy był Zambrowski (33').

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie: Rakowiecki - Tecław, Kujawa, Brokowski, Samluk (65. Grochowski), Olesiński, Stankiewicz (46. Gajewski), Babul, Yedynak, Zambrowski, Gromek (55. Faszczewski).

Broń Radom: Młodziński - Góźdź, Gorczyca, Kventser, Leśniewski, Czarnota (86. Winiarski), Imiela (78. Sala), Paterek (82. Pietralski), Stefański, Więcek (69. Nowosielski), Czarnecki.