Zamknij

Terminarz rozgrywek III ligii, grupy I. Ruch zmierzy się z Tomaszowem w pierwszej kolejce

16:03, 11.07.2018 | N.C.
REKLAMA
Skomentuj

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz dla grupy pierwszej III ligi na sezon 2018/19. Runda jesienna rozpocznie się 11-12 wsierpnia, a zakończy 17-18 listopada.

W meczu I kolejki MKS Ruch Wysokie Mazowieckie podejmie na własnym boisku drużynę Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia 

Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Broń Radom - Legia II Warszawa 
Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek 
Pelikan Łowicz - MKS Ełk 
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża 

Kolejka 2 - 15 sierpnia 

Legionovia Legionowo - ŁKS 1926 Łomża 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska 
Huragan Morąg - Sokół Ostróda 
MKS Ełk - Olimpia Zambrów 
Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz 
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom 
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice 
Broń Radom - Ursus Warszawa 
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek 
Sokół Ostróda - MKS Ełk 
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg 
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia 

Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 
MKS Ełk - Znicz Biała Piska 
Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda 
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz 
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 
Unia Skierniewice - Broń Radom 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 

Kolejka 5 - 1-2 września 

Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo 
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice 
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa 
Znicz Biała Piska - Victoria Sulejówek 
ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg 

Kolejka 6 - 5 września 

Legionovia Legionowo - Huragan Morąg 
MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża 
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda 
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom 

Kolejka 7 - 8-9 września 

Broń Radom - Legionovia Legionowo 
Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek 
Huragan Morąg - MKS Ełk 

Kolejka 8 - 15-16 września 

Legionovia Legionowo - MKS Ełk 
Victoria Sulejówek - Huragan Morąg 
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska 
Unia Skierniewice - Sokół Ostróda 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 
Broń Radom - Polonia Warszawa 

Kolejka 9 - 22-23 września 

Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo 
Pelikan Łowicz - Broń Radom 
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 
ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Huragan Morąg - Legia II Warszawa 
MKS Ełk - Victoria Sulejówek 

Kolejka 10 - 29-30 września 

Legionovia Legionowo - Victoria Sulejówek 
Legia II Warszawa - MKS Ełk 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg 
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Unia Skierniewice - ŁKS 1926 Łomża 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda 
Broń Radom - Olimpia Zambrów 
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 

Kolejka 11 - 6-7 października 

Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 
Sokół Ostróda - Broń Radom 
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie 
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice 
Huragan Morąg - Ursus Warszawa 
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa 

Kolejka 12 - 13-14 października 

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek 
Ursus Warszawa - MKS Ełk 
Unia Skierniewice - Huragan Morąg 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża 
Broń Radom - Znicz Biała Piska 
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda 
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 

Kolejka 13 - 20-21 października 

Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 
ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki 
MKS Ełk - Unia Skierniewice 
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa 
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 

Kolejka 14 - 27-28 października 

Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 
Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek 
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg 
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda 

Kolejka 15 - 3-4 listopada 

Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo 
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 
ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 
Huragan Morąg - Broń Radom 
MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa 

Kolejka 16 - 10-11 listopada 

Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek 
Broń Radom - MKS Ełk 
Polonia Warszawa - Huragan Morąg 
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska 

Kolejka 17 - 17-18 listopada 

Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo 
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 
MKS Ełk - Polonia Warszawa 
Victoria Sulejówek - Broń Radom 
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice 

 

Źródło: 90minut.pl

(N.C.)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone